Hakkımızda

AHMET KEMAL FENDOĞLU

1962 yılında Elazığ ’da doğan FENDOĞLU , Yüksek Öğrenimini Fırat Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümü ve İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinde sürdürdü.

Ahmet Kemal FENDOĞLU, Adli Tıp Kurumu bünyesinde Balistik Laboratuvarı, Adli Belge İnceleme ( Grafoloji ve Sahtecilik) Laboratuvarı ile Trafik, Toksikoloji ve Narkotik Laboratuvarlarında çalıştı. Adalet Bakanlığı Adli Tıp Kurumu Ankara Grup Başkanlığı Fizik İhtisas Daire Başkanı olarak 4 yıl süreyle görev yaptı.

Adli Belge İncelemeleri Grafoloji ve Sahtecilik alanında, VSC 5000 Video Spectral Comparatör (Yüksek çözünürlüklü multispektral dijital görüntüleme sistemi); ESDA Portable Electrostatic İmaging System (elektrostatik görüntüleme sistemi); FORAM Raman Spectra of Forensic Evidence Raman Spectroscopy; ForensicXP-4010 Doküman İnceleme Cihazı gibi değişik bir çok cihazlarla incelemeler yapmış, on binlerce bilirkişi raporuna imza atmıştır.

Halen Ankara Kimya Mühendisleri Odası Üyesi ve Ankara Barosu’ na kayıtlı Avukat . Aynı zamanda FENDOĞLU KRİMİNAL yürütücüsü.